Kurz pro kadeřníky

Kurzy a semináře

Rekvalifikační kurz pro kadeřníky
STUDIO HELENA

co vám mohu nabídnout?
Helena Pudilová

Přes 25 let školím svůj tým, mám postupy a metody (někdy až vesele názorné) a dokud nevidím, že mi druhá strana rozumí, nedám pokoj. Moje největší přednost, je umění to naučit. Baví mě to a dává mi to potřebnou energii, kterou pak přenesu na vás.

Proč kurz právě ode mě & co se naučíte?

Zaměřuji se na podstatné základy ať už v kadeřnické chemii, střizích nebo znalostech o vlasech. Bez nich se nejde rozvíjet dál. Žijeme v době, kdy inspirace na sociálních sítích je nepřeberné množství a sama doporučuji jich využívat. Ale dá se stavět dům bez kvalitních a silných základů? Jistěže ne.

Zdálky vše vypadá tak snadno, jak když pozorujete pianistu, který s lehkostí zvládá klapky klavíru a my slyšíme nádhernou hudbu. Pozorovat virtuózní kadeřníky na Instagramu je hodně podobné, vždyť to vypadá tak snadno..ale pak když se snažíme vše napodobit, často to nevyjde. Je potřeba porozumět tomu do hloubky, proč to dělají zrovna takhle, co je ten fígl, nevidět jen ten výsledek, ale koukat dovnitř, pod pokličku.

Trénovat a růst budete sami, ale já vám pomůžu to rozjet!

Rekvalifikační kurz pro kadeřníky
Rekvalifikační kurz pro kadeřníky

Nabídka mých seminářů
A nejsem na to sama!

Kurzy a semináře

  • Vše o vlasech a základy trichologie
  • Trvalá preparace vlasů
  • Dámské krátké a polodlouhé střihy
  • Pokročilá kadeřnická chemie
  • Techniky melírování a balayage
  • Základní i pokročilé techniky střihů
  • Dokonalá foukaná a styling

Workshop (nejen) pro veřejnost – Jak se starat o vlasy – skvěle přednáší moje kolegyně s 10letou praxí lektorka Ivana Brychtová. Rady našim klientkám předáváme každý den, ale na dokonalé poradenství nám chybí čas. Proto děláme osvětu i mezi laickou veřejností, je to také vhodný kurz pro kosmetičky a všechny zapálené kadeřníky, kteří chtějí návod jak vysvětlit podstatné svým klientům a jak pro ně správně zvolit péči na doma. Krásné sobotní odpoledne s dobrou kávou a malým pohoštěním, bude nabité jak cennými informacemi, tak krásnou energií.

Rekvalifikační kurzypraktické semináře se mnou vede lektorka Kateřina Vítková, která má 19 let praxe. Má trpělivost i s úplnými začátečníky a baví jí to. Vysvětluje srozumitelně a dobrá nálada nás nebude opouštět i v náročnějších fázích. Pokud se rozhodnete být skvělým kadeřníkem, kadeřnicí, budeme vašim průvodcem.