Kadeřnictví, kosmetika a masáže

Náš tým

STUDIO HELENA

pravidelné školení a stáže
STUDIO HELENA

Od ledna 1998 nabízíme kadeřnické a kosmetické služby, postupně jsme nabídku rozšířili o wellness služby.

Spolupracujeme s maséry, fotografem, stylistkou a specialistou na permanentní make-up. Pravidelné školení a stáže absolvuje celý kolektiv.

Inspirujeme se novými módními trendy, klademe důraz na dodržování technologických postupů, na odborné poradenství a kvalitní přístup k zákazníkovi.

„Touha sbírat nové zkušenosti, nacházet radost z kreativní práce a především absolutní spokojenost zákazníka je důvod, proč jsme tady.“

-Helena-

Helena Pudilová

zakladatelka a jednatelka

+420 603 893 835
jihlava@studio-helena.cz

IČ: 44057300
DIČ: CZ7352261521

Helena Pudilová

Jsem majitelkou našeho studia, ale jen díky celému týmu jsme fungující, úspěšná firma. Je to už třicet let co jsem se vrhla střemhlav do kadeřnického světa, vždy jsem tuhle práci chtěla dělat a stále mě to neopouští. Za tu dobu se hodně změnilo, získala jsem nepřeberně zkušeností a za všechny, dobré i ty špatné, jsem vděčná.

Vím, co je stát u křesla 12 hodin denně, vím jakou radost prožíváme, když je zákazník nadšený a dává vám to najevo, taky znám bolení nohou a někdy napětí a stres, ale i tak musím říct – mám krásnou práci. Poslední léta (možná to bude i tím, že ty léta přibývají), moje síly věnuji hlavně do vedení salonu, do školení mého týmu a kadeřníků a bohužel i několikahodinové denní práce strávené u počítače. Nu což, jiná doba..

A něco ze soukromí? Mám báječné dvě dcery a úžasného manžela. A za tenhle splněný sen každý den děkuji, protože to je nejvíc! Každopádně se mi splnily i mé pracovní sny. Ten první porevoluční – jít podnikat a mít své malé kadeřnictví (tím děkuji strejdovi tam nahoru, že mi půjčil do startu), ten další – mít větší tým a větší studio s více službami (tím děkuji za pomoc bratrovi, že byl u toho se mnou) a i ten další sen, za podpory a pomoci mého manžela – mít vlastní Dům služeb. Tak tady jsme a jsme tu pro vás!

Náš celý tým

Tereza Blažičková

Tereza Blažičková

recepční

Pracuji zde 10 let a baví mě, že je každý den trochu jiný a našim klientům se snažím co nejvíce vyjít vstříc. Mohu tady zúročit i znalosti oboru, který jsem vystudovala a využít tak svoji kreativní stránku tvořením grafických návrhů propagačních materiálů. Ve svém soukromém životě se těším ze své rodiny a ze svého psího mazlíčka, ráda trávím čas v přírodě, cestuji, občas sportuji a potěší mě dobrá kniha.

Vendula Bulantová

Vendula Bulantová

kadeřnice

Ve Studiu pracuji od 2015, občas je nás „plný barák“, ale skvěle si rozumíme. Studovala jsem chvíli chemii, což můžu využít i tady. Baví mě, když mám i odvážnější zákazníky, kteří se nebojí změn. Ráda sleduji nové trendy a líbí se mi, že každý výsledek je jiný. Baví mě i prodlužování vlasů. Ve svém volném čase ráda cestuji po světě. Když jsem doma, ráda si sednu s dobrou knihou a kávou.

Lenka Dörrerová

Lenka Dörrerová

recepční

Do Studia jsem nastoupila před 7 roky. Vždy mě zajímala móda a trendy. K tomu patří samozřejmě i péče o vlasy i pleť.  Starám se o klienty a mám velkou radost, když odchází s úsměvem a spokojení. Všichni z týmu odvádí svou práci skvěle, často promýšlí postupy společně, nebojí se žádné výzvy. Práce na recepci možná vypadá snadně, ale někdy se opravu zapotíme. Každopádně v tomhle týmu mě baví.

Adéla Klímová

Adéla Klímová

kadeřnice

Jsem na mateřské, ale pár dní v měsíci mě najdete zde. Předtím jsem zde pracovala 6 let nepřetržitě. Baví mě tato práce jako celek, líbí se mi ta rozmanitost, ale nejvíc, když klientka odchází s úsměvem na tváři a řekne, že si u nás odpočinula a užila si to. Ráda trávím čas s rodinou, cestuji, vařím, chodím se bavit s přáteli a nevyhýbám se sportu.

Jana Kubíková

Jana Kubíková

masérka

Masírování se věnuji 8 rokem a během této doby jsem si udělala několik dalších kurzů. Masáže jsou pro mě hlavně koníčkem a úžasným relaxem. Klient musí cítit, že ho masírujete s láskou. Odměnou mi jsou krásné reakce klientů, kteří odchází odpočatí, v dobré náladě a to je pro mě ta nejlepší odměna. Mojí rodině moc děkuji za podporu, protože tohle vše co dělám, by bez ní nešlo.

Yveta Nováková

Yveta Nováková

kadeřnice

Po mateřské jsem zkusila pracovat i v jiném oboru, ale být kadeřnice je pro mě to nejlepší a 4 rokem  jsem tady. Nejvíc mě baví melírování, barvení a práce na dámském. To je pro mě to pravé. V našem oboru je stále co se učit a to se mi líbí. Navíc dělat lidi krásné a spokojené, no co je lepší! Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou, přáteli a miluji výlety.

Edita Kultánová

Edita Kultánová

kadeřnice

Ve studiu jsem pracovala 6 let. Pak jsem odešla na mateřskou dovolenou a teď se znovu vracím do skvělého kolektivu. A také do práce, která mě moc baví a naplňuje. Líbí se mi rozmanitost naší práce, každý den je jiný a mě osobně baví starat se o pánskou i dámskou klientelu. Ve volném čase podnikám spoustu věcí, ale většinu času trávím a rodinou.

Jana Maršounová

Jana Maršounová

kosmetička

Jako kosmetička pracuji 19 let a tady ve studiu 13 rokem. Baví mě práce s lidmi a moje práce je krásná! Věnuji se všemu, co má práce obnáší a skvělé je, že žádný den není stejný jako den předešlý. Jsme výborná parta. Po práci se věnuji svému příteli a pejskovi, chodíme na procházky, jezdíme na kole a výlety. Ráda vařím a často jezdím za svou rodinou.

Pavel Turek

Pavel Turek

terapie

Několik let se věnuji práci s léčivými energiemi, které používám pro pomoc lidem, zvířatům a planetě Zemi. Moje práce mi přináší radost, pocit naplnění a je úžasnou částí mého života. Absolvoval jsem obohacující kurzy alternativních způsobů, které mi otevřely spoustu možností, jak pomoci lidem se zdravím a blouděním na jejich cestě.

Veronika Paznochtová

Veronika Paznochtová

kadeřnice

S radostí vás přivítám na pánském! V pánských střizích se snažím neustále zlepšovat a sledovat nové trendy, abych pro vás vytvořila ten nejlepší střih. Důležité pro mě je, aby klient po návštěvě Studia odcházel se snadně upravitelným střihem, který mu dlouho vydrží. Mezi moje záliby patří procházky se psem a volný čas trávím nejraději s rodinou.

Tereza Poláčková

Tereza Poláčková

kadeřnice

Pracuji zde 4 rokem a 2 roky předtím jsem získávala cenné zkušenosti v Praze. Je tady opravdu skvělý kolektiv a učíme se jedna od druhé. Stříhám na pánském, a to mě taky nejvíc baví. Zajímám se o nové trendy a stále se učím něco nového. Ráda si chodím vyčistit hlavu do přírody nebo jedu někam na výlet. Svůj volný čas trávím s rodinou a nejbližšími kamarády.

Eliška Švarcová

Eliška Švarcová

kadeřnice

Jsem tady 4 rokem a starat se a pečovat o vlasy druhých je to co mě baví a naplňuje. Ten pocit, když odchází zákaznice s úsměvem na tváři a velkou spokojeností je pro mne velkou odměnou. Stále se učím novým trendům a absolvuji různá školení. Mezi moje záliby patří cestování, ráda sportuji a trávím čas s rodinou a kamarády.

Eliška Wagnerová

Eliška Wagnerová

kadeřnice

Ve studiu jsem už více jak 6 let. Najdete mě na pánském i na dámském, baví mě oboje. Líbí se mi, když mám možnost vytvořit velkou změnu, která promění člověka výrazně k lepšímu. V kolektivu se mi moc líbí. Ve volném čase ráda chodím na procházky se svým psem, do posilovny a ráda trávím svůj volný čas se svými příteli.

Ivana Zemanová

Ivana Zemanová

kadeřnice

Ve studiu pracuji 10 let. Je to příležitost, která mi umožňuje se dále vzdělávat ve skvělém týmu. Na mé práci mě baví fantazie, kterou mohu použít u každé klientky. Přece jen každý člověk je originál, a proto je tahle práce velmi pestrá. Svůj volný čas nejraději trávím se svým manželem, rodinou a miluji vycházky se psem.

Michaela Němcová

Michaela Němcová

masérka

Splnila jsem si svůj sen, když jsem se vydala touhle cestou. Masážemi mohu pomáhat druhým a to mě nejvíce naplňuje a těší. Také vám chci dopřát v téhle uspěchané době prožít uvolnění, klid, pohodu a relaxaci. Věřím, že až se setkáme, dáte mi za pravdu, že tohle všechno zažijete a já budu vědět, že moje práce má smysl.

Kateřina Vítková

Kateřina Vítková

kadeřnice

Zatím jsem na rodičovské dovolené, ale rozhodla jsem se, že je čas věnovat se své seberealizaci a v týmu Studia Helena to byla jasna volba. Kadeřnické profesi se věnuji 19 let a těším se na nové výzvy a setkání. Ve studiu se uvidíme pár dní v týdnu a budu se věnovat také prodlužování vlasů. Svůj volný čas nejraději  trávím s rodinou a chovám drobné zvířectvo.