Kadeřnictví, kosmetika a masáže

Náš tým

STUDIO HELENA

pravidelné školení a stáže
STUDIO HELENA

Od ledna 1998 nabízíme kadeřnické a kosmetické služby, postupně jsme nabídku rozšířili o wellness služby.

Spolupracujeme s maséry, fotografem, stylistkou a specialistou na permanentní make-up. Pravidelné školení a stáže absolvuje celý kolektiv.

Inspirujeme se novými módními trendy, klademe důraz na dodržování technologických postupů, na odborné poradenství a kvalitní přístup k zákazníkovi.

„Touha sbírat nové zkušenosti, nacházet radost z kreativní práce a především absolutní spokojenost zákazníka je důvod, proč jsme tady.“

-Helena-

Helena Pudilová

zakladatelka a jednatelka

+420 603 893 835
jihlava@studio-helena.cz

IČ: 44057300
DIČ: CZ7352261521

Helena Pudilová

Jsem majitelkou našeho studia, ale jen díky celému týmu jsme fungující, úspěšná firma. Je to už třicet let co jsem se vrhla střemhlav do kadeřnického světa, vždy jsem tuhle práci chtěla dělat a stále mě to neopouští. Za tu dobu se hodně změnilo, získala jsem nepřeberně zkušeností a za všechny, dobré i ty špatné, jsem vděčná.

Vím, co je stát u křesla 12 hodin denně, vím jakou radost prožíváme, když je zákazník nadšený a dává vám to najevo, taky znám bolení nohou a někdy napětí a stres, ale i tak musím říct – mám krásnou práci. Poslední léta (možná to bude i tím, že ty léta přibývají), moje síly věnuji hlavně do vedení salonu, do školení mého týmu a kadeřníků a bohužel i několikahodinové denní práce strávené u počítače. Nu což, jiná doba..

A něco ze soukromí? Mám báječné dvě dcery a úžasného manžela. A za tenhle splněný sen každý den děkuji, protože to je nejvíc! Každopádně se mi splnily i mé pracovní sny. Ten první porevoluční – jít podnikat a mít své malé kadeřnictví (tím děkuji strejdovi tam nahoru, že mi půjčil do startu), ten další – mít větší tým a větší studio s více službami (tím děkuji za pomoc bratrovi, že byl u toho se mnou) a i ten další sen, za podpory a pomoci mého manžela – mít vlastní Dům služeb. Tak tady jsme a jsme tu pro vás!

Náš celý tým

Tereza Blažičková

Tereza Blažičková

recepční

Pracuji zde 10 let a baví mě, že je každý den trochu jiný a našim klientům se snažím co nejvíce vyjít vstříc. Mohu tady zúročit i znalosti oboru, který jsem vystudovala a využít tak svoji kreativní stránku tvořením grafických návrhů propagačních materiálů. Ve svém soukromém životě se těším ze své rodiny a ze svého psího mazlíčka, ráda trávím čas v přírodě, cestuji, občas sportuji a potěší mě dobrá kniha.

Vendula Bulantová

Vendula Bulantová

kadeřnice

Ve Studiu pracuji od 2015, občas je nás „plný barák“, ale skvěle si rozumíme. Studovala jsem chvíli chemii, což můžu využít i tady. Baví mě, když mám i odvážnější zákazníky, kteří se nebojí změn. Ráda sleduji nové trendy a líbí se mi, že každý výsledek je jiný. Baví mě i prodlužování vlasů. Ve svém volném čase ráda cestuji po světě. Když jsem doma, ráda si sednu s dobrou knihou a kávou.

Lenka Dörrerová

Lenka Dörrerová

recepční

Do Studia jsem nastoupila před 7 roky. Vždy mě zajímala móda a trendy. K tomu patří samozřejmě i péče o vlasy i pleť.  Starám se o klienty a mám velkou radost, když odchází s úsměvem a spokojení. Všichni z týmu odvádí svou práci skvěle, často promýšlí postupy společně, nebojí se žádné výzvy. Práce na recepci možná vypadá snadně, ale někdy se opravu zapotíme. Každopádně v tomhle týmu mě baví.

Adéla Klímová

Adéla Klímová

kadeřnice

Jsem na mateřské, ale pár dní v měsíci mě najdete zde. Předtím jsem zde pracovala 6 let nepřetržitě. Baví mě tato práce jako celek, líbí se mi ta rozmanitost, ale nejvíc, když klientka odchází s úsměvem na tváři a řekne, že si u nás odpočinula a užila si to. Ráda trávím čas s rodinou, cestuji, vařím, chodím se bavit s přáteli a nevyhýbám se sportu.

Jana Kubíková

Jana Kubíková

masérka

Masírování se věnuji 8 rokem a během této doby jsem si udělala několik dalších kurzů. Masáže jsou pro mě hlavně koníčkem a úžasným relaxem. Klient musí cítit, že ho masírujete s láskou. Odměnou mi jsou krásné reakce klientů, kteří odchází odpočatí, v dobré náladě a to je pro mě ta nejlepší odměna. Mojí rodině moc děkuji za podporu, protože tohle vše co dělám, by bez ní nešlo.

Lenka Zachovalová

Lenka Zachovalová

kadeřnice

Mám více jak 8 letou praxi v oboru a baví mě všechno co s mou prací souvisí. Nejvíc asi proměny, tam vidíte kus odvedené práce! Je báječný, že denně používáme naši fantazii a ta nemá žádné meze. A tady je fajn, že na nic nejste sama. Jsem ještě na mateřské, ale budeme se tady několik dní v měsíci vídat, těším se na vás! Odpočívám ráda s rodinou a přáteli.

Edita Kultánová

Edita Kultánová

kadeřnice

Ve studiu jsem pracovala 6 let. Pak jsem odešla na mateřskou dovolenou a teď se znovu vracím do skvělého kolektivu. A také do práce, která mě moc baví a naplňuje. Líbí se mi rozmanitost naší práce, každý den je jiný a mě osobně baví starat se o pánskou i dámskou klientelu. Ve volném čase podnikám spoustu věcí, ale většinu času trávím a rodinou.

Jana Maršounová

Jana Maršounová

kosmetička

Jako kosmetička pracuji 19 let a tady ve studiu 13 rokem. Baví mě práce s lidmi a moje práce je krásná! Věnuji se všemu, co má práce obnáší a skvělé je, že žádný den není stejný jako den předešlý. Jsme výborná parta. Teď se ke mě ale objednat nemůžete, jsem na mateřské dovolené, miminko bude teď můj hlavní zájem, ale za nějaký čas se tady zase potkáme!

Pavel Turek

Pavel Turek

terapie

Několik let se věnuji práci s léčivými energiemi, které používám pro pomoc lidem, zvířatům a planetě Zemi. Moje práce mi přináší radost, pocit naplnění a je úžasnou částí mého života. Absolvoval jsem obohacující kurzy alternativních způsobů, které mi otevřely spoustu možností, jak pomoci lidem se zdravím a blouděním na jejich cestě.

Veronika Paznochtová

Veronika Paznochtová

kadeřnice

S radostí vás přivítám na pánském! V pánských střizích se snažím neustále zlepšovat a sledovat nové trendy, abych pro vás vytvořila ten nejlepší střih. Důležité pro mě je, aby klient po návštěvě Studia odcházel se snadně upravitelným střihem, který mu dlouho vydrží. Mezi moje záliby patří procházky se psem a volný čas trávím nejraději s rodinou.

Tereza Poláčková

Tereza Poláčková

kadeřnice

Jsem v posledním ročníku a protože mě práce kadeřnice moc baví, těším se na každý den v praxi. Potkávat se budeme na pánském a mým cílem bude Vaše spokojenost s novým střihem a úpravou. Postupně se chci zdokonalovat. Svůj volný čas ráda trávím se svojí rodinou, kamarády a mým pejskem.

Eliška Švarcová

Eliška Švarcová

kadeřnice

Jsem tady 4 rokem a starat se a pečovat o vlasy druhých je to co mě baví a naplňuje. Ten pocit, když odchází zákaznice s úsměvem na tváři a velkou spokojeností je pro mne velkou odměnou. Stále se učím novým trendům a absolvuji různá školení. Mezi moje záliby patří cestování, ráda sportuji a trávím čas s rodinou a kamarády.

Táňa Doležalová

Táňa Doležalová

kadeřnice

Jsem nováčkem v oboru kadeřnictví. Do této práce vstupuji s absolutní vášní a univerzálním nasazením. Baví mě tvorba jakéhokoli střihu a barvy a je pro mě důležité, vcítit se do přání klienta a vytvořit mu účes, po kterém touží. Mám ráda veselou atmosféru a pozitivní naladění. Popsala bych se jako freestyler, co se nebojí jakékoli výzvy.

Ivana Zemanová

Ivana Zemanová

kadeřnice

Ve studiu pracuji 10 let. Je to příležitost, která mi umožňuje se dále vzdělávat ve skvělém týmu. Na mé práci mě baví fantazie, kterou mohu použít u každé klientky. Přece jen každý člověk je originál, a proto je tahle práce velmi pestrá. Momentálně mám jiné krásné období, jsem na mateřské, ale věřím, že jak to bude možné, zase se tu potkáme..

Natálie Goldmanová

Natálie Goldmanová

kosmetička

Práce kosmetičky mě naplňuje a dávám do ní maximum. Vystudovala jsem ji, ale mnoho let před tím jsem se o ni zajímala. Věnuji se i pánským střihům, avšak kosmetika je mojí srdeční záležitostí. Jsem šťastná, když klienti odchází spokojení. Našla jsem práci ve skvělém podniku se špičkovým týmem lidí a těším se na další vzdělání ve své profesi. Volný čas ráda trávím s přáteli a rodinou.

Michaela Němcová

Michaela Němcová

masérka

Splnila jsem si svůj sen, když jsem se vydala touhle cestou. Masážemi mohu pomáhat druhým a to mě nejvíce naplňuje a těší. Také vám chci dopřát v téhle uspěchané době prožít uvolnění, klid, pohodu a relaxaci. Věřím, že až se setkáme, dáte mi za pravdu, že tohle všechno zažijete a já budu vědět, že moje práce má smysl.

Kateřina Vítková

Kateřina Vítková

kadeřnice

Zatím jsem na rodičovské dovolené, ale rozhodla jsem se, že je čas věnovat se své seberealizaci a v týmu Studia Helena to byla jasna volba. Kadeřnické profesi se věnuji 19 let a těším se na nové výzvy a setkání. Ve studiu se uvidíme pár dní v týdnu a budu se věnovat také prodlužování vlasů. Svůj volný čas nejraději  trávím s rodinou a chovám drobné zvířectvo.