Koho právě hledáme?

Kariéra

Kariéra u Studio Helena
STUDIO HELENA

přijďte se s námi seznámit – na první schůzku se těší
Helena PUDILOVÁ

Koho právě hledáme?

* Kadeřnici nebo kadeřníka

Pokud jste kreativní a milujete svůj obor, jste u nás vítáni. Nabízíme Vám spolupráci na IČO, nebo začátečníkům na zaměstnanecký poměr. U nás se budete věnovat barvám, melírům, dámským účesům a střihům, které budou odrážet osobnost a styl našich klientek. Budete pracovat s profesionálními produkty, moderním vybavením a skvělým týmem. Zaškolení a podpora je u nás samozřejmostí.

 

* Kadeřnici na pánské

Hledáme kadeřnici, která se ráda věnuje pánským střihům. Nabízíme Vám možnost spolupráce na IČO nebo DPP, s flexibilním rozvrhem a příjemným kolektivem. Pokud máte zájem o práci na několik hodin týdně nebo i v sobotu, ozvěte se nám. Tato práce je vhodná jako brigáda nebo pro maminky na mateřské.

 

Co nabízíme?

Výhody, které oceníte.
U nás se můžete těšit na profesionální služby, špičkové produkty, pravidelná školení, skvělý tým a radost z práce. A k tomu vysoký příjem, který si zasloužíte. Zaujalo Vás to? Připojte se k nám!

 

 

Pronájem masérny

Máte klientelu a potřebujete prostor zařízené masérny 1-2 x v týdnu? Nabízíme Vám pronájem našeho prostoru s kompletním vybavením, pohodlným nábytkem a profesionálními službami. Za výhodných podmínek se můžete těšit na klidné a čisté prostředí, kde budete moci poskytovat své služby svým klientům.

 

Zavolejte mi a domluvíme si schůzku. Těším se na všechny! Helena Pudilová, tel. 603 893 835.