up
telefon567 322 232
e-mailrecepce@studio-helena.cz
VIZÁŽISTIKA

Osvojíte si jak být „IN“ a spokojená a to v každém věku a se všemi kily! Barevná typologie, typologie postavy, určení správného střihu a barvy vlasů, doporučené líčení pro korekci a podtržení ideálních tvarů, správný výběr šperků a doplňků, nejslušivější brýle...celý náš tým tu je pro vás a postará se o kompletní servis.

Naučíme vás jak využít své já a módu ve svůj prospěch - jak být krásná.
Co Vás čeká?

Podrobné poradenství stylistky, vyzkoušíte co Vám sluší a čeho se vyvarovat, naučíte se správně kombinovat oblečení a nebude chybět poradenství v doplňcích. Společně s kadeřníkem najdete správný střih a barvu vlasů a vizážistka poradí a naučí jak se líčit a starat o pleť. Individuální přístup a maximální péče bude pro vás nevšedním zážitkem.

Tyto kompletní služby nabízíme také jako Zážitkové dárkové vouchery pro vaše blízké, a to i se závěrečným focením profesionálního fotografa. Podrobné informace poskytne recepce Studia.

Pokud máte firmu, kde vypadat dobře je základem dobrého obchodu nebo školíte své zaměstnance, makléře, poradce a manažery, nabízíme doprovodný program ve formě např., hodinového semináře pro Vaše zaměstnance, jak se o sebe starat.
novinka
novinka
novinka