up
telefon567 322 232
e-mailrecepce@studio-helena.cz
PRODLUŽOVÁNÍ A ZHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ

Přes 10 let se věnujeme prodlužování a zhušťování vlasů. Praktikujeme metodu Great Lengths Ultrazvuk - absolutně nejšetrnější metoda za studena.
Spoje necítíme téměř na dotek a co je nejdůležitější, nijak nezatěžují ani nepoškozují vlasy. Keratin spojující vlasy obsahuje řetězec polymerů mající molekulární strukturu velmi podobnou lidským vlasům.

Konzultace jsou nezávazná a zdarma. Po zaplacení 50% z ceny objednáváme vlasy a domlouváme termín.

Metoda GREAT LENGTHS
Great Lengths je špičkou na světovém trhu v prodlužování a zhušťování vlasů. V roce 1991 vyvinul zakladatel firmy David Gold systém prodlužování vlasů a tuto metodu patentoval. Oblíbily si ji ženy na celém světě. Vždy byl používán 100% přírodní lidský vlas té nejvyšší kvality.

Zvláštní důraz byl vždy kladen na výběr a zpracování vlasů, jeho následná impregnace, ruční třídění po směru růstu vlasu (tím je zajištěno že nedochází k uzlíčkování a cuchání vlasů). Vlasy jsou vždy Indické, mají pevnou lesklou strukturu a minimální třepivost konců, takže jsou velmi krásné a přirozené i po několika obnovách.

Keratin spojující vlasy obsahuje řetězec polymerů mající molekulární strukturu velmi podobnou lidským vlasům. Spoje tedy necítíme téměř ani na dotek a co je nejdůležitější , nijak nezatěžují ani nepoškozují naše vlasy.

Metoda ExtendMagic
ExtendMagic využíváme k zahuštění velmi prořídlých vlasových partií jak u žen, tak i u mužů. Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí ExtendMagic probíhá tzv. za studena. Nezávislé testy prokázaly, že díky unikátnímu složení „lepící pásky“ ExtendMagic nedochází k poškození vlastních vlasů. Navíc žádná jiná technika neumožňuje prodloužení tak blízko pokožky hlavy. Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, téměř neviditelné, pružné a velice odolné. ExtendMagic vytváří vysoce kvalitní prodloužení a zahuštění vlasů, které může za normálních podmínek trvat déle než tři měsíce. Spoje nejsou ovlivněny chemickými látkami jako je šamponování a sušení vlasů.

novinka
novinka
novinka