up
telefon567 322 232
e-mailrecepce@studio-helena.cz
TRENDOVÉ LÍČENÍ JARO-LÉTO 2015

Jako políbená sluncem. Letní kolekce Alcina „Bohemian Bronze“ odráží zlaté momenty toho nejžhavějšího ročního období. Sluneční paprsky make-up ještě více rozsvítí a vyčarují na pleti zdravý lesk. Středobodem celé kolekce jsou neutrální bronzové odstíny, které v kombinaci s růžovou a korálovou udělají z letního make-upu nezapomenutelný zážitek. Trendové zlaté odstíny, které v letní sezóně 2015 nesmí chybět na očích ani nehtech, sluší každé ženě a podtrhne přirozenou krásu.

Satin Eye Shadow Stick
* Saténové oční stíny v tužce jsou jako stvořené pro letní dny – perfektně drží a na očích vytváří třpytivý finiš. Měkká krémová textura dodává intenzivní barvu a zároveň je při nošení velmi příjemná. Díky praktickému hrotu se stíny jednoduše nanáší. Ideální oční make-up pro žhavé letní dny – ať už do práce nebo na sport.
* odstín: sienna/cashmere
Luxury Lip Balm
* Luxusní balzám o rty mimořádně pečuje a dodává jim kouzelný lesk. Vláčná textura je na rtech příjemná a ochranný faktor 30 chrání tenkou kůži rtů proti sluníčku.
Natural Cream Bronzer
* Krémový bronzer dodá přirozeně půvabné opálení a přizpůsobí se každému odstínu pleti. Díky lehké textuře je bronzer jako vaše druhá kůže, což oceníte zejména v létě – získáte přirozené, jemné tónování, které se nerozpije ani během horkých dnů.
Shiny Lipstick Azalea
* Tónovací rtěnka rty jemně nabarví, výsledkem je přirozený vzhled. Díky lehké textuře ji vůbec necítíte. Pro vyživené rty se svůdným leskem.
Ultimate Nail Colour
* Luxusní zlatý lak na nehty nejen intenzivně kryje, ale i dlouho vydrží. Speciálně tvarovaný štěteček přilne k nehtům a lakování se stává o mnoho jednodušší. Pro profesionální výsledek po prvním nanesení.

Studio Helena

Studio Helena

Studio Helena