up
telefon567 322 232
e-mailrecepce@studio-helena.cz
KOSMETIKA

Není to jen účes, ale i svěží pleť je důležitá, aby jste se cítili perfektně. Pravidelné ošetřování pleti s dobrými radami a domácí péčí má zaručené výsledky. Věnujeme se ženám i mužům.

Nabízíme jak nadstandardní ošetření zralé pleti, tak i základní čistící ošetření pro mladé klienty.

Poskytované služby Kosmetiky
Ericson Laboratoire Fresh Caviar
Znamenitý účinek extraktů z kaviáru, obsahuje všechny životně důležité zdroje potřebné pro mladistvou pleť. Čerstvé kaviárové buňky obsahují výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny.
Ericson Laboratoire Energy Lift
Inovativní a překvapivá metoda! O 10 let mladší za 42 dní! Toto silné, nechirurgické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje plně restrukturovat kontury obličeje. Morfovyplňující maska a sérum vyplní hluboké vrásky patentovanou, neinvazivní technikou „vyplňování“, která využívá materiály, jež jsou plně biokompatibilní.
Couperose ošetření
Speciální ošetření za použití přípravku s komplexem účinných látek, které prokazatelně redukují zarudnutí, posilují cévky a zlepšují optimální prokrvení.
Speciální kolagenové ošetření
Kombinace účinných látek intenzivně zlepšuje povrch pleti a vyhlazuje drobné vrásky. Tento program je vhodný pro suchou, unavenou a podrážděnou pleť.
Laserové ošetření
Pro řešení oparů, jizev, drobných zánětů v kůži, v kombinaci se séry při kompletním ošetření zvýší schopnost produktů, vyhlazuje vrásky, depigmentuje pleť a bojuje proti rozšířeným cévkám.
Kompletní regenerační kúra
Celkové ošetření pleti zaměřené na čištění a následnou hloubkovou regeneraci s relaxační masáží.
Yasemi Anti-Aging ošetření
Garantujeme vysokou koncentraci účinných látek, výraznou redukci drobných i hlubších vrásek, viditelné vyhlazení, zpevnění a hydrataci. Omlazovací efekt nelze zpochybnit. CELLULOSOMES® je revoluční patentovaná technologie — komplex rostlinných kmenových buněk získávaných z rostlin. CELLULOSOMES® velmi výrazně stimuluje obnovu kmenových buněk pokožky a napomáhá tak k její přirozené obnově a regeneraci, klinické studie prokázaly významný regenerační účinek tohoto produktu.
Ošetření galvanickou žehličkou
Galvanoterapie rozproudí lymfu, zprůchodní póry, hloubkově vyčistí a aktivuje buňky. Příjemná masáž, výživné sérum a závěrečná maska výsledek znásobí.
Líčení
Denní, společenské i speciální s vyhlazujícími séry. Líčení před focením, miniškola v líčení a poradenství s výběrem dekorativní kosmetiky.
Permanentní make-up
Zýrazní přednosti obličeje, zkoriguje drobné kosmetické nedostatky, 100% odolný vůči vodě a potu. Je vhodný pro ženy, které jsou alergické na líčidla nebo pro ty, které nosí brýle a líčení je pro ně obtížné, ženy, které se nerady líčí nebo se jim to nedaří.
Prodej kosmetiky
Poradenství a prodej pleťové a dekorativní kosmetiky je pro nás nedílnou součástí každodenní práce. Přípravky které používáme máme vyzkoušené, jsou to pouze profesionální produkty, které nekoupíte v běžném obchodě. Jsou mnohem účinnější, plné pěstících látek, díky vyšší koncentraci déle vydrží a my v návaznosti na naše služby rádi doporučíme, které přípravky jsou pro Vás ideální.